close
تبلیغات در اینترنت
بانک فقط پست بانک ایران - 2

بانک فقط پست بانک ایران
انجمن تخصصی امورات بانکی دفاتر
...
آخرین مطالب انجمن
براساس تفاهم نامه های منقعده بین پست بانک و اتاق تعاون و خانه تعاون گران استان اردبیل، خدمات متنوع پست بانک به اعضای تعاونی های مذکور ارائه می شود.

  براساس تفاهم نامه های منقعده بین پست بانک و اتاق تعاون و خانه تعاون گران استان اردبیل، خدمات متنوع پست بانک به اعضای تعاونی های مذکور ارائه می شود.


به گزارش گروه بانک و بیمه ، طبق تفاهم نامه منعقده با اتاق تعاون، تمامی خدمات پست بانک به تعاونی ها و اتحادیه های زیرمجموعه اتاق تعاون استان اردبیل در اموراقتصادی از قبیل؛ بازرگانی، ساختمان و کشاورزی و بهره گیری از از طریق شعب و دفاتر خدمات بانکی ارائه می شود.

بنابراین گزارش: طبق تفاهم نامه دیگری بین پست بانک و خانه تعاونگران استان اردبیل ضمن افزایش همکاری های دوجانبه، امکان ارائه خدمات متنوع این بانک به اعضای خانه مذکور در امور اقتصادی از قبیل؛ بازرگانی، ساختمان و کشاورزی از طریق شعب و دفاترخدمات بانکی نیز فراهم شده است.

گفتنی است: طبق این توافقنامه ها تمامی امور بانکی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون استان درخصوص قبول تعهدات و تضمین ناشی از اعتبار تخصیصی به تعاونی ها و اتحادیه های استان و سایر موارد مرتبط توسط پست بانک صورت می پذیرد.

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (35)

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 22 خرداد 1392 - توسط 61216

سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد یارانه مرحله بیست و هشتم به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان از ساعت  24 چهارشنبه 22 خرداد واریز و قابل برداشت است.

بازدید (35)

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


بازدید (28)

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


 

                                                                                        

به گزارش خبرگزاری پانا، نمایندگان در جلسه علنی صبح روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه سال 1392 کل کشور در بخش هزینه ای، بند 62 این لایحه را پس از بحث و بررسی، به تصویب نهایی رساندند.


بر اساس این مصوبه مجلس، صندوق تامین اجتماعی موظف شد کارگزاران و پیمانکارن حقیقی و افراد حقوقی وسایر افرادی که به عنوان کارگر یا تحت هر عنوان دیگری طرف قرار داد مخابرات روستایی می‌باشند را پس از واریز حق بیمه سهم کارگر توسط کارگزار و پیمانکار(کارگر) و تا زمان فروش سهام مدیریتی بر اساس قانون تامین اجتماعی و قانون کار تحت پوشش بیمه قرار دهند. حق بیمه سهم کارفرما تا سقف 2400 میلیارد ریال تامین می‌شود.


در این جلسه کمیسیون صنایع و معادن پیشنهاد یک تبصره الحاقی به بند 62 را مطرح کرد که با 178 رأی موافق، 6 رأی مخالف و 10 رأی ممتنع از 239 نماینده حاضر در جلسه، این تبصره الحاقی به تصویب رسید.


بر این اساس مقرر شد، وزارتخانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی ملزم به رفع مشکلات اجرای قانون بودجه سال 1391 مرتبط با "کارگزاران مخابرات روستایی، شرکت متولی متعهد به استمرار بیمه و قرارداد مستقیم با کارگران، پیمانکاران و کارگزاران روستایی" طبق شرایط و ضوابط مقرر در قانون کار هستند.


پیش از اصلاح کمیسیون صنایع و معادن تنها وزارت ارتباطات و فناروی اطلاعات موظف شده بود که نسبت به استمرار بیمه و قرارداد مستقیم با کارگران اقدامات لازم را انجام دهد که در این رابطه ابتدا کاتب عضو کمیسیون تلفیق پیشنهاد حذف را داد که رای نیاورد.


سپس پیشنهاد رفع ابهامی داده شده که به جای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت موظف به این کار شود که باز هم این پیشنهاد با مخالف نمایندگان روبرو شد و سرانجام پیشنهاد کمیسیون صنایع در مجلس رای آورد.بازدید (35)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5


نوشته شده در تاريخ جمعه 03 خرداد 1392 - توسط زینالزاده

قرآن جز از مدح علی آیه ندارد

این صدف جز این دُر گرانمایه ندارد

رفتم زیر سایه لطفش بنشینم           دیدم علی نور بود سایه ندارد


برچسب ها: روز پدر, ولادت امیرمومنان,
بازدید (29)

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 19 ارديبهشت 1392 - توسط khoshin

به گزارش واحد مرکزی خبر، سازمان هدفمندسازی یارانه ها با تبریک فرا رسیدن ماه پرفیض رجب اعلام کرد: یارانه مرحله بیست و هفتم مربوط به اردیبهشت ماه به ازای هر نفر 45هزار و 500 تومان ساعت 24 شنبه آینده به حساب بانکی سرپرستان خانوارها واریز می شود.

یارانه نقدی از روز یکشنبه 22 اردیبهشت قابل برداشت خواهد بود

 

 

منبع : http://radiopayam.ir/news/detail/6614/

بازدید (39)

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


نوشته شده در تاريخ سه شنبه 17 ارديبهشت 1392 - توسط erkin

چک و سفته برادران اسمی هستند که معمولا نامشان باهم آورده می شود از محاورات روزانه گرفته تا در بند های مختلف قانون اما تفاوت عمده این دو در چیست؟
 
به گزارش بانکی دات آی آر، در این گزارش می کوشیم این تفاوت ها را به تفصیل توضیح دهیم.
 
"چک پول نقد است" این اصطلاح رایج بین مردم است که باید گفت چندان هم غلط نیست و موید این امر است که صدور چک در زمان پرداخت منوط یه شرطی نمی باشد ، اما در خصوص سفته باید گفته شود لاشه ی سفته اصولاً مؤید و نشان دهنده ی این است که صادر کننده ی سفته تعهدی به طرف مقابل داشته که تعهد خود را در قالب سفته به طرف مقابل ارائه نموده است تا در سر رسید معین به دارنده ی سفته پرداخت نماید .
 
بنابر این دارنده سفته می تواند از جنبه کیفری چک استفاده نموده و اقدام قانونی نماید در حالی که سفته اگر به بهترین شکل ممکن هم انشا و نگاشته شده باشد به این معناست که دارنده سفته می تواند به محاکم قضایی شکایت کند.
 
اشتباه نکنید این به آن معنانیست که سفته بی ارزش است و قابل استفاده نیست بلکه سفته هم دارای ارزش قانونی بوده و در بسیاری از معاملات نقش مهم و تعیین کننده در معاملات و تعهدات دارد.ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (77)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 6


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 5 ارديبهشت 1392 - توسط erkin
چنانچه ذینفع چک شخص حقوقی دولتی و یا نهاد عمومی غیردولتی باشد، می تواند با ارائه نامه رسمی رضایت خود را اعلام کرده و بانک با دریافت رضایت نامه مزبور، نسبت به رفع سوء اثر از چک مورد نظر و ابطال آن اقدام می‌کند .

در صورت عدم اقدام مشتری نسبت به رفع سوءاثر، سابقه هر چک برگشتی پس از هفت سال از تاریخ صدور گواهی نامه عدم پرداخت آن به صورت خودکار از سامانه اطلاعاتی بانک مرکزی رفع سوء اثر می شود.

به گزارش ایسنا در صورتی که مشتری ظرف مدت 10 روز کاری پس از برگشت چک، اقدام به تأمین کسری موجودی حساب جاری یا ارائه لاشه چک یا رضایت نامه محضری از ذی نفع نکند، بانک موظف است اطلاعات مربوط به گواهی نامه عدم پرداخت را به سامانه اطلاعاتی بانک مرکزی ارسال کند.

بر اساس بخشنامه های بانک مرکزی کلیه امور مربوط به رفع سوءاثر از چکهای برگشتی اشخاص از طریق شعب و واحدهای تابع بانکها به صورت زیر امان‌پذیر است:ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
برچسب ها: چک,
بازدید (115)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10


یکی از اهداف مهم پست بانک تامین سرمایه های لازم برای کمک به تولید در روستاها و توسعه مناطق محروم است و همه تلاش می کنیم آن را محقق سازیم."


به گزارش گروه بانک و بیمه ، ضیائی مدیرعامل جدید این بانک در مراسم معارفه اعضای هیات مدیره ضمن بیان مطلب فوق گفت: با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها، توانمندی ها و همچنین همت و تلاش کارکنان، می توان پست بانک را به بانک ایران یعنی بزرگترین بانک کشور تبدیل نمود.

وی افزود: معمولاً راه های آسانتری برای درآمدزائی و سوددهی وجود دارد و کمتر به مناطق روستایی و دوردست توجه می شود و سرمایه گذاران عموماً سرمایه های خود را در شهرها متمرکز کرده اند امّا پست بانک برعکس آنها عمل می کند.

مهندس ضیائی اظهار داشت: با همدلی و همراهی مسئولان و مجموعه کارکنان، پست بانک را بیش از پیش تقویت می کنیم و در این راستا از رهنمودها و کمک های وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، اموراقتصادی و دارائی و سایر سهامداران حقیقی بیشتر بهره مند خواهیم شد.

مدیرعامل پست بانک در ادامه تصریح نمود: درحال حاضر شعب و دفاتر پست بانک ایران به تنهایی معادل سه چهارم (حدود 75 درصد) کل شعب شبکه بانکی کشور اعم از دولتی و خصوصی را تشکیل داده که اگر از امکانات موجود آن به خوبی استفاده شود ضرورت آنچنان به استفاده از تبلیغات خاص هم نخواهد بود.

وی خاطرنشان ساخت: در صورت افزایش ارزش سهام، سهامداران می توانند مبلّغان خوبی برای پست بانک باشند بنابراین افزایش قیمت سهام آن در بورس بهترین تبلیغ خواهد بود.
مهندس ضیائی اضافه کرد: شبکه ارتباطات کشور بسترهای مناسبی برای توسعه پست بانک فراهم کرده و باید از این شرایط استفاده لازم را ببریم.

عضو هیات مدیره پست بانک ابراز امیدواری کرد: بتوانیم با همکاری تک تک کارکنان بانک و حمایت های همه جانبه مسئولان و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی"، حماسه ای بزرگ جهت دسترسی به اهداف تعیین شده خلق کنیم.

وی در پایان ضمن تاکید دستور مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر انتقال منابع و حساب های مجموعه های وزارت متبوع به پست بانک عنوان کرد: لازم است تکلیف مجامع سال های 89 و 90 در کمترین زمان ممکن مشخص شود تا اعتبار این بانک بیش از پیش تامین شود.

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (42)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 22 فروردين 1392 - توسط erkin
بانک مرکزی کار انتقال وجه از یک بانک به سایر بانکها را به منظور تسریع در انتقال وجوه بانکی برای مردم از امروز به مرحله اجرا گذاشته است.


به گزارش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای خدمات مطلوب‌تر بانکداری الکترونیک به هموطنان گرامی اقدام به فعا‌ل‌سازی خدمت انتقال وجه سه جانبه در شبکه شتاب کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی ؛ از این پس دارندگان کارت های  اعتباری 22 بانک عضو شتاب می توانند  بدون تطابق بانک صادرکننده مبدا و مقصد اقدام به انتقال وجه نمایند.
در حال حاضر 22 بانک؛ شامل بانک های آینده، اقتصاد نوین، پاسارگاد، توسعه تعاون، توسعه صادرات، حکمت ایرانیان، دی، رسالت، رفاه کارگران، سامان، سپه، سینا، شهر، صادرات ایران، صنعت و معدن، قرض الحسنه مهر ایران، کارآفرین، گردشگری، مسکن، ملی ایران، موسسه اعتباری‌توسعه‌ و بانک کشاورزی خدمت انتقال سه جانبه را در شبکه بانکی به مشتریان ارائه می دهند.
در همين رابطه ناصر حکیمی مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران گفت: ضریب امنیتی در این طرح به هیچ عنوان فرق نکرده و این طرح از امنیت بالایی برخوردار است. تنها ویژگی که در این رابطه به آن اضافه شده، این است که از این پس مشتریان بانکها می توانند از هر بانکی که دارای حساب هستند، اقدام به انتقال وجه به سایر بانکها کنند.
وی تصریح کرد: میزان نقل و انتقال وجوه توسط مردم همان سقف قبلی است که برای بانکها تعیین شده بود، یعنی برای انتقال از طریق ATM و اینترنت سقف 3 میلیون تومان و برای انتقال وجه از طریق داخل شعب 15 میلیون تومان است.
حکیمی اظهار داشت: این کار باعث شده که نحوه نقل و انتقال پول توسط مردم از هر بانکی که بخواهند به سایر بانکها انجام شود که این کار، کار نقل و انتقال را برای مردم نسبت به گذشته سهل تر کرده است.

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (66)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 15


.: Designed By Night-Skin.com - Seo & Translate By SeoGaleb.Ir :.


[ طراحی : نایت اسکین سئو و ترجمه: سئو قالب ] [ Weblog Themes By : Night Skin ]


بانک فقط پست بانک ایران

انجمن تخصصی امورات بانکی دفاتر

سئو قالب

آرشیو

فروم

Site Map

عناوین

SeoGaleb.Ir