close
تبلیغات در اینترنت
بانک فقط پست بانک ایران - 3

بانک فقط پست بانک ایران
انجمن تخصصی امورات بانکی دفاتر
...
آخرین مطالب انجمن
اغلب تصور مي‌كنند، چكي كه حقوقي مي‌شود از اعتبار افتاده و بي‌ارزش است در حالي كه اين‌گونه نيست و در چك‌هاي حقوقي فقط صادركننده قابل تعقيب و مجازات كيفري نيست اما مي‌توان تقاضاي توقيف اموال و دارايي صادركننده را كرد و دادگاه نيز حكم به پرداخت مبلغ چك خواهد داد.
 اگر روزي چكي را از شخصي در دست داشتيد و براي نقد كردن آن به بانك مراجعه كرديد و حساب صادركننده چك موجودي نداشت، براي دريافت طلب خود چه خواهيد كرد؟ به كدام محكمه مراجعه مي‌كنيد؟ آیا در صف باجه بانک، افرادی را دیده اید که با در دست داشتن برگه چکی به امید پاس شدن آن ایستاده؛ ولی متوجه می‌شوند که در حساب صادرکننده چک، هیچ پولی نیست و حال آنها مانده اند و یک چک برگشتی.

دغدغه اصلاح قانون چک در مجلس شوراي اسلامي طي چند وقت اخير به تمامي اين سوالات پاسخ خواهد داد، از اين رو ابوالفضل ابوترابي نايب رئيس کميسيون حقوقي مجلس نهم جزييات اين طرح را اينگونه بيان کرد:ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (100)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5


نوشته شده در تاريخ سه شنبه 20 فروردين 1392 - توسط زینالزاده

یارانه نقدی مرحله بیست و ششم (فروردین ماه) از ساعت 24 روز سه شنبه قابل برداشت هست.

سازمان هدفمندی یارانه ها ضمن تبریک سال نو شمسی اعلام کرد یارانه نقدی بازای هر نفر 455000 ریالی ساعت 24 روز سه شنبه 20 فروردین ماه بحساب سرپرست خانوارها واریز و از بامداد روز چهارشنبه قابل برداشت هست.

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (132)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5


 به منظور تسهیل در امور بانکی هموطنان به ویژه در روستاها و مناطق محروم، ارسال حواله های الکترونیکی بین بانکی پایا از طریق دفاترخدمات بانکی پست بانک درسطح کشور روز به روز گسترش می یابد.


به گزارش گروه بانک و بیمه ، بنابراعلام اداره کل خزانه داری و مبادلات، در مرحله دوم پیاده سازی این طرح، نرم افزار ارسال حواله های بین بانکی پایا سامانه جامع سیمیای دفاتر پست بانک در 227 دفتر شهری و روستائی دیگر نیز در سطح کشور نصب و عملیاتی شد.

این طرح در مرحله اول در 67 دفترخدمات بانکی منتخب پست بانک عملیاتی شده بود که هم اکنون تعداد آن به 294 دفتر در سطح کشور افزایش یافته است.

درحال حاضر حواله های الکترونیکی بین بانکی پایا تا سقف 150 میلیون ریال از طریق دفاترخدمات بانکی سراسر کشور انجام می شود که طبق برنامه ریزی های انجام شده این سرویس در دفاترخدمات بانکی سراسر کشور راه اندازی خواهد شد.

نصب نرم افزار حواله های الکترونیکی بین بانکی ساتنا و نرم افزار متمرکز کلر چک های دفاترخدمات بانکی در اتاق پایاپای مبادلات از دیگر برنامه های مذکور است.

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (42)

امتیاز : نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 11


اين نكات با هدف جلوگيري از سوء استفاده هاي افراد سودجو از عدم آگاهي شهرواندن گرامي كشورمان حين استفاده از دستگاههاي خودپرداز و خدمات بانك الكترونيك اعلام شده است.

 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با ابلاغ اطلاعیه ای نکاتی مهم امنیتی را برای استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک برای اطلاع عموم شهروندان اعلام کرد.


به گزارش گروه بانک و بیمه ، در اين اطلاعيه آمده است كه اين نكات با هدف جلوگيري از سوء استفاده هاي افراد سودجو از عدم آگاهي شهرواندن گرامي كشورمان حين استفاده از دستگاههاي خودپرداز و خدمات بانك الكترونيك اعلام شده است.

نكاتي مهم امنيتي اعلام شده توسط بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران براي پيشگيري از وقوع جرم در ارايه خدمات بانكداري الكترونيك به شرح ذيل هستند:ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (96)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 21


نوشته شده در تاريخ دوشنبه 12 فروردين 1392 - توسط erkin
برنامه نوت گوشی شما جای مناسبی برای ذخیره اطلاعات نیست. مثل نوشتن رمز کارت بر روی کارت راه را برای سوء استفاده سود جویان باز می کند.
 بانکداری موبایلی یا Mobile Banking در واقع سامانه ای است که از طریق تلفن همراه و به صورت سیار به کاربران خدمات بانکی ارائه می دهد . در این روش معمولا با نصب یک نرم افزار روی گوشی موبایل می توانید از خدمات بانکی مثل میزان موجودی حساب ، انتقال وجه و پرداخت قبوض استفاده کنید . البته خدمات متنوع دیگری نیز به کاربران ارائه می شود که بستگی به بانک مورد نظر شما دارد . از این موارد می توان به مشاهده چند گردش مالی اخیر ، درخواست دسته چک و … اشاره کرد .
هیچ کس دوست ندارد حساب بانکی اش خالی شود و برای پیدا کردن پولش ماه ها وقت هدر بدهد و بین شعب دادگاه و کلانتری ها سرگردان شود. ازسوی دیگر مزایای این سرویس هم چنان زیاد است که نمی توان از آن گذشت پس اگر می خواهید در امنیت کامل از موبایل بانکینگ استفاده کنید رعایت این نکات ضروری به نظر می رسد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (95)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 15


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 07 فروردين 1392 - توسط erkin
مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی از راه اندازی میز امداد این بانک برای پاسخ گویی مشکلات عابر بانک ها خبر داد و گفت: شهروندان در صورت بروز مشکل در عابر بانک ها، با شماره تلفن های 29911 و 29951 تماس حاصل کنند.

رضا سراج  اعلام کرد: میز امداد بانک مرکزی جمهوری اسلامی 24 ساعته آماده پاسخگویی به شهروندان برای رفع مشکلات بانکی آنان است.

وی با بیان آن که بر اساس تدابیر اتخاذ شده یک مسوول کشیک در تمام شعبات بانک ها برای رسیدگی به شارژ عابر بانک ها حضور دارد، به ایرنا گفت: بر اساس اطلاعات موجود در سه روز گذشته گزارشی مبنی بر شارژ نبودن عابر بانک ها به میز امداد بانک مرکزی جمهوری اسلامی اعلام نشده است.

مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی افزود: شهروندان می توانند در تماس با شماره تلفن های میز امداد بانک مرکزی جمهوری اسلامی، مشکلات عابر بانک و مکان آن را اعلام کنند تا در سریعترین زمان ممکن برای رفع مشکل اقدام شود

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (84)

امتیاز : نتیجه : 2 امتیاز توسط 2 نفر مجموع امتیاز : 64


نوشته شده در تاريخ دوشنبه 05 فروردين 1392 - توسط زینالزاده

قابل توجه دفاتر منتخب مرحله دوم ماژول پایا(ماکو)

 

ماژول ثبت پایا در زیر منوی "اسناد انتقالی و حسابداری" برای دفاتر منتخب ماکو(تازه کند--صوفی--باش کهریز--بهلول کندی--نجف زاده--محرم زاده) فعال و امکان ثبت پایا برای این دفاتر مهیا شده است ولی با توجه به بررسی و تست سیستم برخی دفاتر یک مورد جزیی در ثبت نهایی هست که حداکثر تا مورخه 1392/01/06 برطرف خواهد شد نتیجه از طریق وبسایت ماکو و سیستم سیمیا باطلاع خواهد رسید.

طبقه بندی: اخبار بانکی, بروزرسانی سیمیا,
برچسب ها: پایا در سیمیا,
بازدید (226)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 41


قابل توجه دفاتر محترم شهري و روستايي

طبق اعلام اداره كل خزانه داري و مبادلات دفاتر خدمات بانكي مجاز به واريز مستقيم وجه بحساب اين اداره كل(حساب جام نزد بانك ملت) نبوده و ميبايست نسبت به واريز وجوه مازاد بحساب جاري شعبه ناظر ذيربط و يا خزانه داري استان اقدام و فيش واريزي را به شعبه ارسال نمايند.

دفاتر محترم ماكو از واريز مستقيم وجوه مازاد بحساب خزانه داري و مبادلات نزد بانك ملت خودداري و تا اطلاع ثانوي بحساب سيبا شعبه ماكو نزد بانك ملي اقدام نمايند.

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (68)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 22


نوشته شده در تاريخ جمعه 02 فروردين 1392 - توسط زینالزاده

[تصویر:  74957502615521292478.jpg]

بازدید (53)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 26


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 30 اسفند 1391 - توسط زینالزاده

دفاتر محترم شهری و روستایی منطقه آزاد ماكو با توجه به نزدیكی پایان سال و بستن حسابهای مالی پروسه تسویه صندوق دفاتر بشرح ذیل اعلام میگردد:

الف)دفاتر شهری/روستایی روز یكشنبه 27/12/1391

ب)دفاتر مجهز به خودپرداز(شهری/روستایی) روز دوشنبه 28/12/1391 حداكثر تا ساعت10:00

سیستم سیمیا از ساعت 11:00 روز دوشنبه28/12/1391 برای دفاتر غیرفعال میگردد.

 

با توجه باینكه برای تمام مشتریان یارانه بگیر كارت بانكی صادر شده,پرداخت یارانه ها خللی در تسویه صندوق دفاتر ایجاد نخواهد كرد.


بازدید (54)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 16


.: Designed By Night-Skin.com - Seo & Translate By SeoGaleb.Ir :.


( 3 )

[ طراحی : نایت اسکین سئو و ترجمه: سئو قالب ] [ Weblog Themes By : Night Skin ]


بانک فقط پست بانک ایران

انجمن تخصصی امورات بانکی دفاتر

سئو قالب

آرشیو

فروم

Site Map

عناوین

SeoGaleb.Ir